Postovani, pre 3 dana pocele su da me svrbe kapci. Najaci svrab je u delovima blize nosu. Uz to imam i kijavicu koja podseca na alergiju i u 13. Nedelji trudnoce sam. Koje kapi bih smela da koristim? Hvala!

    Odgovoreno: 29. 07. 2011.
    • Poštovana,
      Ukoliko osecate svrab na kozi kapaka mozete da u tankom sloju utrljate corticin mast 2 puta dnevno. Ukoliko vas oci peku, pojacano suze i zacrvene se, uzmite neke od kapi protiv alergije (emadin, vividrin, natrijum hromoglikat 2% ) .