Postovani pojavljuje mi se na desnom oku svetlece tacke i nekad linije i to najvise kad gledam u jacu svetlost (sunce sijalice) a zna i usred dana da se pojave i nestanu!? Radio sam sve pregleda oka i u redu je pa su me poslali kod neurologa tu sam uradio krvne sudove mozga i to je. Uredu! Neznam vise sta mi je i sta sledece da gledam jel me ovo bas uznemiruje!? Hvala

    Odgovoreno: 25. 07. 2011.
    • Poštovani,
      Posto ste uradili sve preglede i sve je u redu, nemata razloga da se brinete. "letece musice" predstavljaju zamucenja u staklastom telu oka, koja se javljaju i normalno kao proces starenje oka. Probajte da sto manje obracate paznju na njih i manje ce da vam smetaju. Ne postoje lekovi kojima mozete da ih uklonite.