Da li neko moze da mi kaze o kojoj bolesti je rec, na desnom oku mi se pojavljuje skroz crno da samo mogu nesto malo da vidim kroz neku tackicu to traje 2 do 3 minuta, i posle se skloni nakon 2 do 3 nedelje i vise opet se pojavi i posle nekoliko minuta se skloni da li neko zna sta je to, i da li moze da mi odgovori na broj 064 4 5 35 857, ako moze sto pre neko da mi odgovori jer vrlo se plasim sta to moze da bude, hvala unapre. .: ( ( (

    Odgovoreno: 16. 07. 2011.
    • Poštovani,
      Verovatno se radi o poremecaju cirkulacije. Najcesce ovakve simptome imaju ljudi sa niskim krvnim pritiskom. Ipak je najbolje da se javite ocnom lekaru koji ce pregledom iskljuciti neko drugo oboljenje.