Postovani imam alergija oci upotrebavam kapki imunosupresivi hocu da saznam nesto za te kapki kako pomaze i dali su stetne na organizam za koje bolesti se daju hvala

    Odgovoreno: 14. 07. 2011.

Komentari na pitanje: #85026

    • Da li moze neko da mi kaze o kojoj je bolesti je rec, na desnom oku pojavljuje mi se skroz crno da vidim samo kroz neku malu rupicu to traje 2 do 3 minuta i posle toga se skloni nakon 2 do 3 nedelje neki put i vise opet mi se pojavi i posle 2 do 3 minuta se skloni da li zna neko sta je to, da li moze neko da mi odgovori sto pre to mi se desva mozda vec 1 godinu a mozda i vise, hvala unapred. . .: ( ( (