Postovanje malopre sam vam objasnila svoje bolesti ociju ali sam zaboravila da kazem kako ne mogu napolje na dnevnu svetlost pa mi je receno na klinici da moram da nosim zastitne naocare, valjda su to suncane ili ne znam zaista, sramota me je bilo da pitam ali meni treba uz to i dioptrija a ne mogu da stavim jedne na druge, pa vas molim da me uputite da li postoje suncane zastitne naocari sa dioptrijom i gde bij ja to mogla da nabavim. Trebaju mi da bih se zastitila od svetlosti jer me bole oci i nista ne vidim kada sunce sija. Postovanje

    Odgovoreno: 27. 06. 2011.

Komentari na pitanje: #84229

    • Mila ivezic 28. 06. 2011.

      Molim vas objasnite mi kako je moguce da se na tubusu nadju bakterije i da tokom vremena dodje do sepse i smrti a 21-i vek je.