Ne vidim na desno oko od 1991. Dg rubeoza duzice, sekluzija i okluzija pupile, komplikovana katarakta, a levo sekluzija pupile u makuli cistoidni edem. Uveitis ant serofibrinosa chr h20. Trenutno sam na th> sol dexa-neo, ung dexamethason, sol uniclofen, sol atropin pronison tbl. Obisla sam sve moguce klinike u zemlji i kazu da cu uakoro akroz oslepepeti. Desno kazu da ne moze da se operise, ali ja ipak ne gubim nadu pa bih zelela da cujem sta vi mislite i ovome i koje su mi sanse hvala i pozdrav.

    Odgovoreno: 25. 06. 2011.
    • Poštovana,
      Sve promene na desnom oku su posledca ranijih zapaljenja i sigurno da operacija katarakte nebi dala dobre rezultate. Verovatno postoje i zamucenja u staklastom telu i promene na retini, sto dodatno otezava situaciju.