Postovani, pre izvesnog vremena primetila sam da mi je zenica na desnom oku veca nego na levom. Imam odlican vid i nesmeta mi nista ali estetski izgleda ruzno. Da li moze da se koriguje nekim kapima ili kako vec. . . Unapred hvala

    Odgovoreno: 21. 06. 2011.
    • Poštovana,
      Potrebno je da se javite oftalmologu, a kasnije, verovatno, i neurologu da bi se utvrdio razlog nejednake sirine zenica. Na osnovu toga bi se odlucivalo o terapiji.