Postovani molim za vas savet odavno sam vas pitala za moj problem oko moje bolesti oka radi se u sustini za neka alergija u unutrasnosti na oba oka ispod kapake imam crvenilo i stavra mi se neke pluskavce bila sam na bakteroloskom ispitivanje pokazalo se da se ne radi o bakteriji nego za neki vid alergije sve sam prosla od lekove i nista mi ne pomaze ja i onako patim od alergije na polena na prasinu na hranu i mnogo druge stvari mozda je i to dovelo do te bolesti oka. Hvala vam unapred pozz iz makedonije.

    Odgovoreno: 19. 06. 2011.
    • Poštovana,
      Alergiski konjunktivitis ide u sklopu opste alergije koju imate. Nazalost ne postoji lek koji moze da vas izleci. Lekovi koje koristite mogu da olaksaju tegobe, ali pri svakom kontaktu sa alergenom na koji ste osetljivi doci ce do reakcije. Javite se specijalisti alergologu i razgovarajte o eventualnoj primeni vakcina, koje bi donekle pomogle.