Doktor mi je pregledom ociju utvrdio postojanje zute mrlje u oku. U nalazu je napisao crvene mrlje / da li je to isto, i sta je dobro u prevenciji da bolest ne napreduje kao i da ovo postojece lecim. Hvala

    Odgovoreno: 12. 06. 2011.
    • Poštovana,
      Zuta mrlja je standardni deo oka zahvaljujuci kojoj mozemo precizno da vidimo predmete. Neznam sta znace crvene mrlje u oku, jer to nije isto sto i zuta mrlja. Znacajno bi mi bilo da znam ceo nalaz, a ne samo pojam crvene mrlje.