Da li u ovim godinama mogu da operisem oko. Ko dete gledala sam unutra, prema nosu do svoje 18. Godine, onda sam operisana. Jedno vreme gledala sa dobro, a onda mi je oko "otislo" napolje. Da li bi operacijom moglo da se vrati u normalu u ovim godinama. Gde mogu da se operisem i koliko to kosta? Hvala.

    Odgovoreno: 08. 06. 2011.
    • Poštovana,
      Godine starosti nisu prepreka za estetsku operaciju strabizma. Operacija moze da se obavi u drzavnim i privatnim klinikama, ali neznam kolika je cena intervencije. Najbolje je da pozovete ustanovu gde bi zeleli da se operisete i raspitate se o uslovima.