Postovani, vec nekih dva meseca, skoro svake nedelje desava mi se u toku dana da pocnu gornji kapci da me svrbe, i tada oteknu i jako pocrvene. Nisam do sada imala nikakve alergije, ako je to uopste alergija, to traje nekih 3-4 dana pa se povuce. . . . Oci mi ne suze, nemam nikakve iritacije oka, jedino sto mi gornji kapci jako oteknu. . . . Sta bi to moglo da bude i cime mogu to da izlecim. . . Hvala. . . . .

    Odgovoreno: 27. 05. 2011.
    • Poštovana,
      Na osnovu vaseg opisa ipak bih rekao da se radi o alergijskim otocima kapaka, pogotovu sto su se pojavili u vreme bujanja trave i korova kada su alergije ceste. Najbolje je da se u vreme pojavljivanja otoka javite ocnom lekaru, koji ce pregledom moci da utvrdi etiologiju.