Postovani, prilikom skidanja sminke zafalilo mi je mlijeka za skidanje make up, onda sam koristila masnu kremu i pritom pocupala maltene sve trepavice sa jednog oka i sokirala sam kada sam se umila kada sam vidjela sta sam uradila. Moje pitanje je, da li one rastu i za koji preiod ce narasti, manje ili duze da li postoji razlika ili ne? Hvala vam unaprijed.

    Odgovoreno: 25. 05. 2011.
    • Poštovana,
      Dlacice trepavica u toku zivota ispadaju i ponovo rastu, tako da ce i vase izrasti. Neizvesno je koliko ce vremena trebati da se obnove i mogu da budu redje no ranije.