Postovanje, vec ste odgovorili jednom na pitanje. Nisam bila konkretna, otoci koje imam vec dva meseca [ nakon pranja kose na -7. Susenja i izlaska, zaboleo me je jako ceoni deo, , iznad oba oka, , , na snimku sinusa nema nista]. . . Osetila sam blago grebuckanje na desnom oku a za dva dana se pojavio otok ispod orva - ne na kapku, celim lukom oka, sa zadebljanjem u uglu oka ka nosu, velicine psenice, , lak na dodori, otok, , za dan se isto to pojavilo na levom oku. Sve i dalje stoji, bez ikakvih promena. . Bila sam kod tri ocna specijalista, niko ne zna. . . . Sta da radim?? Urea mi je povecana zbog velike prehlade [te veceri] dobila sam i bakteriju mirabulis p. I povecan mi je creatinin. . . Sve se odjednom iz cistog zdravlja iskomlikovalo. . Sta to moze da bude, dobro vidim, uzimam vestacke suze, a za citanje koristim naocare vec duze vreme. . Veliki pozdrav i hvala unapred!!!

    Odgovoreno: 22. 05. 2011.
    • Poštovana,
      Prema opisu, nebih rekao da je vas problem samo oftalmoloski. Treba slikati orbitu i uraditi ultrazvucni pregled da bi se videlo poreklo otoka. Sobzirom na laboratorijske vrednosti morate da konsultujete i lekare drugih specijalnosti (internista, nefrolog i sl) .