Postovani, ja jednostavno vise ne znam kome da se obratim. Od skoro samog rodjenja imam izraslinu na beonjaci desnog oka. To lici na neku cistu, nije naucno utvrdjeno sta je, jer doktori ne znaju da mi objasne. Prblem je sto se na toj cisti pojavila neka crna tacka za koju doktori kazu da je mladez. Ja stvarno ne znam sta vise da radim i da li je pametno to da operisem ako mi vec ne smeta, vec samo je ruzno estetski. Da li preporucujete operaciju? Hvala

    Odgovoreno: 22. 05. 2011.

Komentari na pitanje: #82520

    • Mozete li mi reci postoje li neki prirodni lijekovi za lijecenje bola u oku hvala?: )

    • Da li postoje neki prirodni lijekovi za prestanak bola u oku hvala: )