Mom ocu je prije godinu dana konstatovana hematoloska anemija. Pije pronizone, prije deset dana je i zbog problema oka je radio ct oka, gdje mu je ustanovljeno da ima tumor (orbitaelalat. Sin) a, ujedno mu j eustanovljeno bilo da ima obostranu upalu pluca, od koje se izljecio i izasao prije tri dana, te su nam rekli da treba da miruje 14 dana pa da se vrati u bolnicu. Interesuje me sta znaci ovaj tumor, i molim za objasnjenje, i sta bi se dalje trebalo raditi. Unapred se zahvaljujem, i izvinjavam jer nemam kod sebe potpune podatke!
Poštovana, Ovako kako ste napisali, mogu samo da kažem da se radi o tumoroznoj formaciji u predelu leve očne duplje, ali neznam o kakvom se tumoru radi da bih mogao bilo šta da vam savetujem. Obavezno se javite očnom lekaru sa snimkom ct-a da bi mogao da vas uputi šta još da uradite. Pozdrav
Pitanje broj: #47057
Ovako kako ste napisali, mogu samo da kažem da se radi o tumoroznoj formaciji u predelu leve očne duplje, ali neznam o kakvom se tumoru radi da bih mogao bilo šta da vam savetujem. Obavezno se javite očnom lekaru sa snimkom ct-a da bi mogao da vas uputi šta još da uradite.
Pozdrav
Pregledajte odgovore po oblastima