1. Svrab i peckanje očiju

    Pitanje broj: #108341

    Oči me u poslednja 3 dana svrbe, peckaju suze, kao i deo oko oka (podočnjaci). Ne vidim crvenilo, nit su mi kapci otečeni. Skoro sam počela da budem u prostoriji punoj prašine. Šta da koristim da bi me prošlo?

    Odgovoreno: 19. 05. 2019.

Komentari na pitanje: #108341

    • Jako mi prija masiranje i pomeranje kapaka i ociju prstima,kao da me svrbe oci a izgledaju skroz u redu,nemam ni crvenilo ni spustene kapke i nista me ne boli.Da li je ta masaza losa i stetna?