1. Mrlja na beonjači

    Pitanje broj: #140876

    Primetila sam da mi ćerkica ima malu sivkasto - plavu mrljicu na beonjači. Čini mi se da je ima od rođenja, ali pedijatar nikada nije to video kao problem. Da li to može da bude nešto opasno i šta to može da bude?

    Odgovoreno: 09. 10. 2015.

Komentari na pitanje: #140876

    • Dobro veče. Na beonjači ispod kapka imam tamnu mrlju. Da li je to problem jer sam dijabeticar? Unapred hvala.

    • Dobro veče. Na beonjači imam tamnosivu mrlju koju sam skoro primetila.šI nije bas mala. Šta to može da znači? Hvala unapred.

    • Dobar dan.Primetila sam danas kod decaka (4) neku malu sivu fleku na beonjaci.Poslala sam vam sliku da pogledate.