1. Izraslina na beonjači oka

    Pitanje broj: #133922

    Dobar dan
    ja se javljam ponovo u vezi dečaka od jedanest godina. Izraslina je na samom oku, ne na kapcima već na beonjači.
    Pozdrav sanja

    Odgovoreno: 13. 01. 2015.

Komentari na pitanje: #133922

    • Dobar dan,probudio sam se jutros i odjednom mi je izasao kao plih ili izraskina neka na beonjači,nabubrena je i smeta mi zbog vida,oko mi je polu zatvoreno,molim vas ako neko ima neki odgovor na ovo bilo bi super

    • Na beonjači oka su mi se pojavili pre nedelju dana dva-tri plikčića ispunjena bistrom tečnošću. Osećam peckanje, pogotovo posle izlaska iz kuće po hladnom vremenu. Zbog korone izbegavam bliske kontakte pa vas molim za savet kako da postupim dok se ne smiri pandemija. Zahvaljujem i Pozdrav.