Imala sam zakazanu operaciju tumora na debelom crevu za 23.04.2020.godine. Ista je otkazana. Za koji vremenski period mogu da ocekujem novi termin za operaciju. Stanje mi se pogorsava. Operacija je trebalo da bode uradjena na 1.hirurskoj klinici KCS u Beogradu. Pozdrav, Vanja

    Odgovoreno: 18. 04. 2020.
    • Poštovana !

      Niste naveli u kom smislu se vaše stanje pogoršava!

      Konkretno, da li imate bolove u trbuhu, nadutost, mučnine, povraćanje, izostanak stolice ili krvarenje iz čmara, kao i da li osećate slabost, malaksalost, imate li vrtoglavice i nesvestice.

      Moj savet je da se odmah  javite u VMA sa kompletnom dokumentacijom i da tamo uradite ranije planiranu operaciju, imajući u vidu da živite u Beogradu !

      Srdačan pozdrav !