postovani...osecan bol iza grudnog kosa,mislim da je u pitanju jednjak,,,,,ranije sam pila gastroprazol i ranitidin....s obzirom da dojim koji bi sada lek mogla da koristim,,,,bez odlaska lekaru

    hvala

    Odgovoreno: 05. 04. 2020.

Komentari na pitanje: #167952

    • postovani...osecan bol iza grudnog kosa,mislim da je u pitanju jednjak,,,,,ranije sam pila gastroprazol i ranitidin....s obzirom da dojim koji bi sada lek mogla da koristim,,,,bez odlaska lekaru.

      Da se nadovezem osecam bol,mucninu. i naduvenost i gorusicu povremeno...cini mi se da nije povezano sa hranom Hvala