Poštovani, Imam konstantan osećaj neprijatnog zadaha u ustima koga uzrokuje kiselina. TO mi veoma smeta jer tokom celog dana imam nelagodnost ( osećaj sisanja gela). Na koji način bih mogao da rešim problem? Od lekova koristim emaneru, ispirem usta čajem od belog sleza i sa sodom sisam gaviskon tablete. Da li je neophodan pregled gastroskopije? Molim Vas za savet Hvala unapred Nikola

    Odgovoreno: 05. 04. 2020.
      • Poštovani!
      • Kod prisustva neprijatnog zadaha  iz usta problemu treba pristupiti multidisciplinarno.
      • Obaviti pregled od strane stomatologa specijaliste za bolesti usta,obaviti pregled specijaliste ORL, uraditi bris jezika i usne šupljine, a takođe nakon svih urađenih konsultativnih pregleda obaviti i gastroskopiju!
      • Srdačan pozdrav!
      • Dr Blagojević