Postovani!Vec duze vreme imam bolove sa desne strane stomaka, ispod rebeara koji se siri prema ledjima.Bol nije jak,neki put se javlja jednom nedeljni,nekad vise puta dnevno.Isla sam na ultrazvuk stomak i rekli su da je sve ok i proveravala sam krvnu sliku(enzime) i ona je ok.Ja i dalje imam bolove i ne znam sta da radim dali da idem na jos neke preglede.Samo da napomenem da ima dvoje dece jedno 4 drugo godinu dana i da se bol javljao i izmedju ove dve trudnoce.Unapred zahvalna!

    Odgovoreno: 26. 08. 2008.
    • Postovana, predlazem da se javite gastroenterologu kako bi Vam pregledao trbuh i porazgovarao sa Vama. Tegobe koje navodite najcesce se ispoljavaju kod nadrazaja zucne kesice najcesce kamencicima, ali i kod kamencica u desnom bubnregu, ali uz simprome ucestalog mokrebnja i pecenja pri mopkrenju. Potencijalno i bolovi ispod desnog rebarnog luka mogu biti kod ulkusne bolesti i kod funkcionalnog oboljenja debelog creva. Pozdrav