Postovani doktore, radjena mi je kolonoskopija dva puta, poslednji put ste je uradili vi i receno mi je da je sve u redu ali da imam probleme sa hemoroidima. E sad, pio sam ginkor forte i granule mucofalk i bilo mi je bolje posle toga, medjutim, otisao sam na odmor i nisam bas pripazio na hranu i ne znam da li je to uzrok ali ponovo me muce hemoroidi vise nego ikad. Da li bi mi skodilo da popijem jos bar jednu kutiju ovih pilula i pakovanje mukofalk granula(ukupno 10 dana) i ako biste mogli neku mast ili kremu da mi preporucite, jer imam zaista velike probleme i sa zadrzavanjem gasova(izlaze takoreci bez moje kontrole).

    Odgovoreno: 26. 08. 2008.
    • Postovani, slobodno mozete da ponovite terapiju. Za gasove uzmite capsule Espumisana 3x2. Sto se masti tice najbolja je Ung. Faktu. sastavni deo terapije hemoroida je svakodnevna i mekana stolica, izbegavanje gaziranih pica i alkohola, kao i ljute hrane. Pozdrav