Postovana, opet ja iako vec na 3 pitanja nisam dobila odgovor. Moj muz ima suljeve. Jave mu se povremeno i to uglavnom kada radi naporan posao, ali on i vozi pa je mozda i zbog toga. Koji je lek za to? I da li je to prenosivo? Unapred hvala I nadam se da cu bar dobiti odgovor na jedno pitanje.

    Odgovoreno: 18. 08. 2008.
    • Postovana, kao prvo na sva pitanja koje sam dobio poslao sam odgovori u mom boksu nema neodgovorenih pitanja. Najverrovatniej su suljevi kod Vaaseg suppruga posledica dugog sedenja zbog profesije kojom se bavi. Suljeviui nisu prenosivi, a od lekova predlazem da uzima capsule Ginkor forte 3x1, 10 dana i mast Faktu, spolja da mase nekoliko puta u toku dana, da ne nosu tesan ves i da ima svakodnevnu stolicu. Neka obavezno uradi i rektoskopiju. Pozdrav