Postovani,da li je hiatus hernija opasna po zivot,u koliko nije da se mnogo ne opterecujem,posto sam se bas perepao,cesto mi se ucini da mi srce preskoci?

    Odgovoreno: 14. 08. 2008.

Komentari na pitanje: #9354

    • Imam hijetalnu herniju svasta mi se desava, srce preskace svaki dan po 2, 3 puta dnevno, imam osijecaj da mi neki pritisak skoci, glava me skoro u zadnje vrije svaki dan boli, nekad mucnina, herniju su mi prije 4 godine ustanovili gastroskopiijom, dobila sam trojnu terapiju i 2 godine mi je bilo super, nakon 2 godine opet se bolest vratila sa drugacijim simptomima, to je preskakanje srca, bol glave, vrtoglavice, nekad mucnina, pritisak itd, brine me svaki dan ovo, dali ovo moze da bude opasno, pijem controloc 20mg, al nisu se pokazali neki rezultati, svakodnevno imam gusenje ne mogu da se nadisem zraka, dali je to opasno. Hvala