Postovani, vec duze vreme me muci problem.Mislim da mi varenje pojedinih namirnica nije u redu.U stolici se nakon konzumiranja na pr. susama on pronalazi.Isto se desava i kod konzumiranja paprike.Pitanje -Da li je moje varenje kompletno? Nemam nikakve bolove,sem kada se iznerviram.Sta da radim? S postovanjem, Simona.

    Odgovoreno: 12. 08. 2008.
    • Postovani, normalno je da se pojedine namirnice ne svare uvek, sto zavisi i od brzine prolaska hrane kroz digesticvni trakt itd. Ja ne mogu reci da li Vam je varenje kompletno, jer ne znam kakve su VAse alaboratorisjke analize ukljucujuci i nalze elektrolita i gvozdja, da li guvite na telesnoj tezini itd. Najverovatnije da nemate poremecaj u varenju, Pozdrav