Postovani,imam 22 godine i problema sa neredovnom stolicom. Osecam nadimanje,ponekad i bol u stomaku,osecaj nadutosti. Dugo sam drzala dijete.Pila sam i razne cajeve za probavu koji su mi trenutno resavali problem. Zanima me sta biste mi Vi savetovali da radim i koju hranu da ukljucim u ishranu a koju da izostavim?

    Odgovoreno: 11. 08. 2008.
    • Postovana, savetujem Vam da se sto vise krecete, da jedete sto vise tecne i kasaste hrane, hrane sa dosta biljnih vlakana. Uzimajte i Sirup Portalak 3x1 supenu kasiku i caps Espumisan 3x2. Ukoliko se tegobe ne olaksasju ili ne prestanu javite mi se ponovo. Pozdrav