Baka ima Neoplasma malignum pancreatit.Sada je u stadijumu da su joj beonjace i koza izrazito zuti.Da li je opasno po okolinu?Koliko ce trajati ta zutica?Sta je ocekuje posle te faze?

    Odgovoreno: 10. 08. 2008.
    • Postovana, Vasa baka je nazalost u zadnjem stadijumu bolesti kada kompresija zucnih puteva zbog neoplazme pankreasa ili mozda metastaze u jetri kompromituju tok zuci u dvanaestopalacno crevo. Baka nije infektivna pa ni opasna za okolinu.Nazalost ovo je poslednja faza koja ce se relativno brzo zavrsiti. Pozdrav