Imala sam samo jedan dan ...samo jedan dan.....skroz bijelu stolicu koju je pratilo bol u stomaku.....to se desilo ujutro a vec navece druga stolica je bila obojena normalno.... Sta to znaci i koje nalaze da odradim.....osjecam se dobro mada uvijek od djetinjstva imam ta lijena crijeva tako da sam navikla na povremene grceve i bolove u stomaku.TA bijela stolica je vise bila boje bijele kafe i masna totalno bez mirisa Hvala

    Odgovoreno: 09. 08. 2008.
    • Postovana, obavezno i sto p[re iradite kompletne laboratorijske analize i krvnu sliku i eho gornjeg abdomena. Svetlija stolica moze biti posledica recimo ishrane, npr unosa vece kolicine mlecnih proizvoda ali uz zuto prebojenu kozu i tamnu mokracu vidja se kod ostecenja jetre, ili kod ostecenja pankreasa. Verovatno je ishrana u pitanju. Pozdrav