Postovani meni je osjetljiva citava desna strana na dodir...i to kada se nagnem na desni kuk kada sjedim na poslu i boli me s ledja ispod rebara.Izmedju rebara me pecka i zarim i cak nekada kada se dodornem ledjima stolicu desna strana kao da se uvrijedim u rebra...bubrege sam gledao na UZ u redu su kaze doktor...ovo ne prestavlja problem ali cudno mi je i jos kada se istegnem ili spavam to me bocka... Hvala

    Odgovoreno: 09. 08. 2008.
    • Postovani/a, najverovatnije da tegobe koje navodite ne poticu od oboljenja organa digestivnog trakta. Mozda tegobe poticu od oboljenja kicme ili je pitanju povecana osetljivost citavog tog regiona koze usled poremecaja u senzibilizaciji, potencijalno kozne promene. Pozdrav