imam svakodnevno nadimanje ali u vecernjim casovima i bol ispod desnog rebarnog luka,nalazi krvi su uredni,bol nije stalan sta moze biti, ne povracam nemam kiselinu ali ponekad se u stolici prilikom brisanja na papiru sepojavi cista krv. unaprijed hvala

    Odgovoreno: 04. 08. 2008.
    • Postovana, tegobe koje imate ispod desnog rebarnog sluka zasluzuju da uradite eho gornjeg abdomena, pre svega zucne kesice. Pojava ciste krv na toalet papiru nije vezana za bol ispod desnog rebarnog luka, i najverovatnije je vezana za prisustvo hemoroida ili fisure, tj ranije oko cmara, Pozdrav