postovani doktore vec duze vrijeme imam tegobe gusenja aritmije bol u grudi i proliv kad me to uhvati htio sam savjet kad sam malo gladan dobijem vrtoglavicu malaksalost i neku uznemirenost kad nesto pojedem na silu to mi prodje posle 10 nmin a nekad me to hvata i kad jedem i kad sam sit gubim apetit i dosta slabo jedem uradio sam sve nalaze kardioloske krvnu sliku rengen pluca xormone stitne viruse xocsaki, ceto megan, palvo, i vadio preko krvi bakterije na zeludac i to je sve u granici normale a ja i8 dalje nisam dobro neka kad sam gladan osjetim ubrzano lupanje srca i preskoke a neka posto jedem isto to osjetim i neku kiselinu i neko stucanje i podrigivanje pa bih vas molio da mi kazete sto t6o mozje bit jer nisam uspio da gutam sondu pa su mi doktori dali da pijem kontrolor od 20ml 2 put na dan dali ja to mogu da pijem i jeli to dobra terapija za mene veliko hvala i ako moze odgovor sto prije molim vas

    Odgovoreno: 04. 08. 2008.
    • Postovani, postopji sumnja da tegobe sa srcem su posledica prisustva zeludacne kisle koja vrsi pritisak na srce. Terapija koju ste dobili je dobra, ali pokusajte ili ponovo da uradite gastroskopiju, ili pregled jednjaka, zel;uca i dvanaestopalacnog creva sa barijumom. Pozdrav