ima sam infarkt 1999. redovno uzimam terapiju vec 9.god.U poslednje vreme osecam jak bol u zelutcu,bio sam na kontroli i rekli su mi da se radi o zeludacnoj kili da li je to opasno i da li je neophodna operacija?

    Odgovoreno: 24. 07. 2008.
    • Postovani, zeludacna kila uglavnom protice bez ozbiljnijih komplikacija. Neophodno je da jedete cesce, a kolicinski manje, da izbegavate obrok 3h pred spavanje, da spavate sa podignutim uzglavljem, da ne jedete pikantnu hranu, bez cokolade i perperminta, i da uzimate lekeove iz grupoe inhibitora protonske pumpe. Pozdrav