Da li moze zucna kesa biti nadrazena a u njoj nema kamenaca i koliko tegoba moze da izazove presavijena zuc....tipa tupih udaraca ispod rebarnog luka kada se fizicki naprezem i kljucanje na desnoj strani.....da li je moguce imati kamence a da se oni ne vide prilikom ultrazvuka Hvala

    Odgovoreno: 24. 07. 2008.
    • Postovani, zucna kesica moze biti nadrazena i bez prisutva kamenaca, presavijena zucna kesica moze da iyayove tegobe koje opisujete. Takodje moguce je da se kamenci iz razlicitih razloga ne vide ultrazvucnim pregeledom, pa takav pregled treba obnoviti. Pozdrav