Postovani Dr. Nagorni. Imam 45 godina i od pre par meseci pocela sam da osecam bolove u gornjem delu trbuha na levoj strani (ispod rebari). Bol se sa leve strane siri ka desnoj strani i ka levoj miski. Bolove imam pri svakom pokretu, ali i kad mirujem. Unapred zahvalna.

    Odgovoreno: 19. 07. 2008.
    • Postovana, pre svega obratite se lekaru da Vas klinicko pregleda. Najverovatnije ce biti potrebno da se uradi ultrazvucni pregled organa trbusne duplje, ukljucujuci i levi bubreg. Taj rezultat ce odrediti potencijalno druga ispitivanja. Da li VAm je kicma zdrava, niste li se skoro povredjivavli? Pozdrav