imam gastritis na zeludnik odnosno vospalenie na sluzokozata na zeludnikot ne mogu jesti jedem vrlo malo posle mi e tesko mi se cini deka ke povratam nemam bakterija i mi e tesko za disene otkoga ke jadam kakov tretman mi treba

    Odgovoreno: 16. 07. 2008.
    • Postovana, neophodno je da uradite gastrokopiju kojom ce se sagledati sluzokoza jednjaka, zeluca i dvanaestopalacnog creva. Pokusajte terapiju sa inhibitorima protonske pumpe. U Makedoniji, odakle ste pretpostavljam imate caps Omezola koje se uzimaju 2x1, pola sata pre jela. Pozdrav

Komentari na pitanje: #7917

    • Imam problem kod zeluca, stalno kad jedem kao da mi skace, kao da hoce hrana van, nemam bas puno apetita, stalno zdrigam, sta mogu uzeti da sve to smirim, puno hvala unapred, pozdrav

    • Nina veselinovska 05. 08. 2009.

      Ja imam isti problem. Imam vnatresni bolki vo stomakot pod pupakot, me boli zelunikot. I me stiska na dijafragmata i srceto. Nemozam da se izdisam, mnogu zdrigam, mi se vraka hranata a nemozam da povratam. Imate nekoj lek?