Postovani unazad par nedelja sam primetila da posle obroka koji sadrzi hleb imam dijareje .Pre 3 meseca sa bila izbacila hleb da bi skinula na kilazi da li je to mozda posledica toga ili? unapred hvala

    Odgovoreno: 15. 07. 2008.
    • Postovana, pre nego sto Vam odgovorim na pitanje potrebne su mi dopunske informacije. pre svega koliko godina imate, da li ste i ranije imali slicne tegobve, da li ima i drugih simptoma i da li se dijareje ispoljavaju i na drugi vrstu hrane, kao i dali ste negde putovali i imali ko od ukucana proliv. Pozdrav