Postovani doktore,evo vise podataka. Pitala sam vas zasto ima cesto nagone za povracanje. Imam 27 god,nemam lose navike,retko zapalim cigaretu, ne pijem, nemam gorusicu, ali imam povremene mucnine i to obicno leti. Sve te tegobe javljaju mi seuglavnom kada sam mnogo napeta. Takodje,pri vecem zamoru javlja mi se nagon za povracanje. Hvala1

    Odgovoreno: 13. 07. 2008.
    • Postovana Jelena,
      Najverovatnije da su Vase tegobe vezane za sezonski unos odredjene vrste hrane, ali ne iskljucujem mogucnost da se mozda radi i o ciru na dvanaestopalacnom crevu, ali ipak sa netipicnom klinickom slikom. Predlazem da uzimate capsule Omeprola 2x1, pola sata pre jela, sigurno ce Vam biti bolje.