Postovani profestore, Nakon dijagnoze koristila sam tzv. trojnu terapiju,ali se bolje ne osijecam i svi simtomi su jos uvijek prisutni.Preporucili su mi da pocnem koristiti Helicococin.Pa, me interesuje da li bih ga trebala pocesti uzimati?Imam malu nedoumicu u smislu da mi mozda ne bi bilo previse antibiotika?Zamolila bih Vas za vase misljenje. Unaprijed puno hvala na svom vasem izdvojenom vremenu!

    Odgovoreno: 13. 07. 2008.
    • Ocigledno je da H.pylori nije razlog za Vase tegobe, koje su oprisutne i dalje. Dopunite dijagnostiku. Sto se Helicocina tice, antibiotici koji su sadrzani u njemu Orvagil i Amoxicilin se koriste u terapiji, ali doza tableta u Helico cinu je prevazidjena tako da je bolje da se Vas lekar pridrzava zvanicno usvojene terapijske seme za H.pylori. Pozdrav