Zdr ja sam borka imam 37 godina i imam problema sa stomakom! htela bi da znam zasto me boli sa leve strane u stomaku ispod rebra, i stalno mi je stomak oteknut i nemam redovnu stolicu! ako moze neko da mi pomogne stime bila bi puno zahvalna! hvala lepo.

    Odgovoreno: 10. 07. 2008.
    • Postovana,
      Najverovatnije da je razlog za Vase tegobe visoko postavljena krivina debelog creva. Verovatno se gasovi zadrzavaju ispred leve krivine. Za definitivnu dihagnozu potreban je klinicki pregled od strane gastroenterologa i mozda dopunski pregledi.