postovani doktore ja sam vec jednog pisala radi se za moj soprug.imao je problemi vec od noemvri kada je poceo ga boliti zeludac .izvrsena mu je gastroskopija i nasli su hiatus hernija jer ga mnogo boleo vec 2 meseca on nista nije jeo i smrsavio negde 20 kg onda je poceo ga boliti stomak i isli smo na magnetna rezonanca i komputerska tomografija svi nalazi su bili u redu a pred toga smo ispitali krvnu sliku koja je bila u redu secer tiroidna holesterol sve. onda prestale su sve bolove i poceo je imati apetit i sada jedi sve a okolu 4 meseci ne moze da se sredi negovata stolica nista ga ne boli samo krce creva kada krce creva on ide prolivasto 2 do 3 puta a ponekad prva stolica je normalna a onda 2 3 puta ide kasastu stolicu dali smo vec 3 puta izmet na paraziti i sl nema nista u izmet nema ni krvi ni sluzi i nista ga ne boli onda smo izvrsili retkoskopiju i on je u redu i sada smo izvrsili produzena pasaza tankog creva. pise zeludac duodenum tanko crevo i debelo crevo rtg su uredni.pie antidepresivi jer pao je u depresiji i je mnogo nervozan.a u isto vreme imao je bol u ruci i trnejne sada ja prestala bol ima samo trnejne sta ga mnogo nervira jer ovo trnejne trae vec 5 meseci i on 5 meseci nie isao na posla jer ga dosta bolele ruke. i samo je lezao i bio zaduman sada ide na posao ama prsti mu trne bili smo i na neurolog i rekao ni je da uradimo emg on isao je negde na kineska terapija i mu je bolje. hocu da znam za vase mislejne sta da radimo dajle vec ne mu se ide vise kod lekara jer prosao je mnogo zracenja za ovih 7 meseca dali je moguce da bude sve na depresiju i nervoza ili sta. izvinite za gresaka jer pisem iz makedonije . unapred mnogo hvala za vasem odgovoru.ako moze da napomenem da za ovih 7 meseca ima popijeno vise lekova jer svki drugi doktor ni davao razlicitih lekarstva sada ne pije ama cini mi se da se iskomlikovalo mnogo. dovigenja i hvala.

    Odgovoreno: 21. 06. 2008.
    • Postovana,
      Gotovo da ste sve uradili sto treba da se uradi, niste napisali, ali predpostavljam da je i nalz stolice na gljivice u redu. potencijalno i depresija moze da bude razlog za tesgobe koje ima, ali tzv mikroskopski kolitis koji se dokazueje biopsijom u toku rektoskopije, gde je endoskopski nalaz uredan.
      Pozdrav
      Javite mi se.