molim vas da mi odgovorite.imam problem sa ztvorom i hemoroidima.pila sam phelbodiu 600 i to mi je pomoglo pa sam neko vreme bila mirna.medjutim ba mori mi se ponovo javio isti problem ali sad imam i problem sa nadutoscu.bolovima i pritiskom u donjem stomaku.mozda sam i u klimaksu pa je i to problem.mozete li mi reci kako da ublazim tegobe.sta mislite o hidrokolon terapiji.radila sam kolonoskopiku i to je u redu. zahva;kikem

    Odgovoreno: 21. 06. 2008.
    • Postovana,
      O hidroklon terapiji ne mogu da kazem nista niti potvrdno niti negativno. U svakom slucaju pokusajte sa tecnom i kasastom stolicom, uzimajte Sir Portalak 3x1 suoenu kasiku ako su vrednosti secera u krvi normalne i lokalno tretirajte mastima, cepicima i Phlebodiom hemoroide.