Postaovani, vec dugo vreme imam bol na levoj strani pozadi blizu bubrega, sva ispitivanja sam napravio sa uroloskim traktom je u redu. Bol nije jaka al je bezobrazna, cesto se bol prenosi i na desnoj strani u istom predelu. Cesto sam na prolivu i imam izrazito zaburkanje u crevima i zelucu. Kada nesto jedem probada me iza ledja. Sve ovo vreme sam smalaksao i osecam se bezveze. Molim vas da mi date savet o cemu se radi i gde da idem na ispitivanje. Puno hvala

    Odgovoreno: 30. 06. 2010.

Komentari na pitanje: #63946

    • culibrk bojan 11. 02. 2013.

      Ja imam malte ne slican problem, nocu nemogu ni da spavam na toj strani, brzo se zamaram, i kad popijem nesto od alkohola bolovi budu jaci. Neznam sta da radim, preglede su mi obavili, pluca, bubrezi, jetra, krv mi ima malo povisenu masnocu, a ovo je sve u redu.