Pozdrav. Iam sledeci problem, naime imam redovito tvrdru stolicu, bez krvarenja, inace slabo se i nerodovito hranim, stolica mije tvrda i sa naporom se praznim, probala sam razne cajeve i medikamente ali slabe vajde. Moje pitanje glasi koju vrste hrane da upotrebljavam a koju da izbegavam, koje cajeve i lekove da pijem i koliko dugo hvala

    Odgovoreno: 30. 06. 2010.

Komentari na pitanje: #63631

    • Imam isti problem samo sto znam da imam povecanu kiselinu u zelucu i velike gasove u stomaku i to kaze doktor da koci neredovno i otezano praznjenje crijeva vrlo cesto sam naduvana i imam pritisak u stomaku sebi pomognem kad vodim racuna da jedem sto manje ali cesce i kasasto pitanje moje je imal neki nacin da se rijesim gasova u stomaku -crijevima jer sam uvijek puna stolice hvala unaprijed hvala