Pre 6 meseci sam posetio sam urologa zbog problema sa ucestalim mokrenjem prepisao mi je lek MAROCEN (nisam siguran da sam ispravno napisao ali sam siguran da znate o kom je leku rec) nakon upotrebe tog leka nemam vise tih problema,ali imam problem sa dijarejom.Radio sam test na helikobakter i rezultati su bili pozitivni.Lekovi koji su mi prepisivani nisu resili problem na duzi period.Najvise mi pomogne flonivil,ali kad prestanem da ga uzimam sve po starom.Ne gubim na tezini, nemam bolove ,nemam potrebu da jedem da bi smirio bolove.Posetio sam vise lekara prepisivali su mi lekove uglavnom za sprecavanje cira, antibiotike ja sam se pridrzavao njihovih saveta, ali nista.Ako iz ovih mojih reci mozete da razumete moj problem bio bih vam zahvalan na nekom savetu.

    Odgovoreno: 04. 06. 2008.
    • Postovani,
      Postoji mogucnost da se uzimanjem Marocena poremetili crevnu floru. Najpre treba da date stoliocu da se pregleda na bakterije, gljivice i parazite. U slucaju negativnog nalaza uradite i rektoskopiju potencijalno sa biopsijama sluzokoze  da bi se iskljucilo zapalenje debelog creva.