Postovano urednistvo; mojem sinu je ustanovljeno da ima ahalazija jednjaka i savetuju mu da se operise molim vas za vase misljenje unapred hvala (ovi nalazi su svi na engleskom to jest u australiji su pregledani njemu je sada 29godina, zadnje 2 godine je dosta pokazivao da ima smetnje) .

    Odgovoreno: 08. 05. 2010.

Komentari na pitanje: #60476

    • Mirjana Vlacic 16. 06. 2023.

      Meni je uradjena operacija. Odlicno se osjecam i zao mi je sto se ranije nisam operisala. Zivot mi se promjenio