Imam bolove na levoj strani abdomena, oko zeluca. Boli me i leva strana i na zad kod bubrega. Bol je tupa, ne smeta mi ali me puno nervira. Bio sam kod doktora i napravile smo neke testove krvi. Sve je bilo u redu, osim dva enzima koi su bili blago poviseni, asl ili alt nekaka.

    Odgovoreno: 08. 05. 2010.

Komentari na pitanje: #60247

    • Ja imam 34 godine i vec se skoro 3 god. Lecim od ul. Colitisa. Od terapije uzimam imuran i salofalk, posto imam pancolitis koji sam dobila a nisam ni ynala u prvoj trudnoci. Sad imam yakayanu kolonoskopiju posto sam u remisiji, a moja doktorka po rezultatima smatra da sam ok, pa bi ako kol. Bude ok. Ukinula imuran-kakve su sanse za drugu trudnocu