Postovani pre tri meseca ugradjena su mi dva stenta bilo je dobro do pre mesec dana kada su se pokacile vrednosti AST 986 ALT 1706 bilirubin ukupan 118,0 slobodan 48,2 vezan 69,8 markeri za hepatit negativni eho jetre u granicama normale.simtomi pozutelost lica i oci i mokraca mala iznemoglost nikakve bolove nisam imao.Prestao sam uzimati lekove za stent i srce simtomi su nestali a posle 10 dana sve vrenosti su pale za 75 do 80 %.Sada uzimam Aspirin 100 Esenijale forte N B compleks.O cemu se radi dali je jetra ozbiljno ostecena i koje lekove da uzimam da bi nomalizovao jetru unapred veliko HVALA.

    Odgovoreno: 27. 05. 2008.
    • Postovani,
      Nastavite sa terapijom, dodajte i Caps. Reliv forte 1x1 dnevno. Odgovorite mi koje ste markere za hepatitis uradili. Da li ste radili A, B, i C. Ako su svi nalazi negativni za svaki slucaj uradite i citomegalovirus i toxoplazmozu, pa mi javite nalaze.
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #5914

    • Postovanje moj sin ima visoko ast 900 crp 680, pa redovno pie ospen i sekoi mjesec vrsimo krvnu sliku ast i crp pa je isto molim te doktore jel ja puno se plasim da li je nesto loso ili sta da uradim to trae vec 6 mjesci hvala vam puno