Imam masnu jetru i cistu velicine 8 mm, dao sam krv na analizu i svi rezultati su dobri ast, alt, alp, gama-gt amilaza holesterol. Bilirubin, ldh. Ck. Ove rezultate radim dva puta godisnje i sve je u redu, ne pijem alkohol. Molim da mi odgovorite da li ima leka za masnu jetru i gde bih trebao da povedem racuna. Unapred hvala.

    Odgovoreno: 20. 05. 2010.

Komentari na pitanje: #57474

    • Probajte hri water ballance dijetski proizvod tablete na biljnoj bazi. Proizvod je proveren i ima licencu i za srbiju. Mob 0611137342 pozdrav.