Postovani doktore,htela bih pre svega da vas pohvalim sto nam na ovaj nacin izlazite u susret. Imam jedan problem,u predelu zeluca nanize ka pupku imam bolove vec par dana,ne znam tacno dali je zeludac u pitanju ali su bolovi u tom centralnom delu stomaka.Taj bol prati i konstantna temperatura 37,5-37,8, da li to moze imati neke veze sa debelim crevom posto ne znam tacno sta u tom predelu jos moze da boli?.Htela bih da naglasim da sam skoro ugradjivala silikone dali to uopste ima neke veze sa ovim.Hvala unapred.

    Odgovoreno: 25. 05. 2008.
    • Postovana,
      Ugradnja silikona ne bi trebalo da ima veze sa ovim. Predlazem da uradite kompletnu laboratoriju sa krvnom slikom i leukocitima i leukocitnom formulom, kao i eho abdomena. Izvinjavam se sto odgovaram sa zakasnjenjem jer 10 dana nisam bio u zemlji.